Často kladené otázky

Čo ponúka DoktorOnline?

Nechcete čakať v čakárni pre vypísanie receptu, pre laboratórne výsledky, s otázkou kedy môžete prísť na preventívnu prehliadku?

Nájdite si svojho lekára, klinického logopéda, klinického psychológa, Agentúru domácej ošetrovateľskej služby, s ktorým máte uzavretú zmluvu o poskytovaní zdravotnej starostlivosti, resp. ste u neho, alebo nich dispenzarizovaný.

Keď ste si našli lekára, zaregistrujte sa. Po registrácii počkáte na odsúhlasenie Vašim lekárom, že ste jeho pacient. Po odsúhlasení vidíte aktuálne oznamy svojho lekára a máte možnosť sa pýtať.

Nenašli ste svojho lekára? Kontaktuje nás (link na kontaktný formulár) a my sa s Vašim lekárom spojíme, ponúkneme mu možnosť priestoru na portáli a efektívnu komunikáciu so svojimi pacientmi

Ako sa zaregistrovať?

Registrácia je veľmi jednoduchá. Kliknite na odkaz REGISTRÁCIA, vyplníte požadované údaje. Počkáte na notifikáciu.

Prečo sa registrovať?

Aby ste mohli z domu komunikovať a pýtať sa svojho lekára online, aby ste dostávali oznamy o dovolenke, zastupovaní a veľa ďalších informácií.

Koľko stojí táto služba?

Registrácia pacienta je bezplatná. Po registrácii si môžete zdarma vyhľadať a pridať svojho všeobecného lekára, alebo špecialistu a sledovať oznamy na jeho profile. Ušetríte tak zbytočnú návštevu ambulancie počas neprítomnosti alebo dovolenky lekára, dostanete informácie o zastupovaní iným lekárom, o zmenách v ordinačných hodinách, atď. Ceny komunikačných balíčkov, ktoré si môžete zakúpiť sú uverejnené v profile Vášho lekára.

Aké sú výhody pre pacienta?

Výhody spočívajú v tom, že nebudete čakať v čakárni pre vypísanie receptu, pre laboratórne výsledky, s otázkou kedy môžete prísť na preventívnu prehliadku, s otázkou či zajtra môžete prísť na odber krvi...? Na všetky tieto otázky sa opýtate z domu online. Taktiež umožní presné informovanie o neprítomnosti, dovolenke, zastupovaní a veľa ďalších informácií.

Aké sú výhody pre lekára?

Prioritou je odbúranie čakajúcich pacientov v čakárni, zníženie stresových situácií, odbúranie vyzváňania telefónu v ambulancii, väčší časový priestor na poskytovanie zdravotnej starostlivosti, čo zlepší vzťah a dôveru pacienta v lekára. Prostredníctvom DoktorOnline bude Vaša ambulancia dobre viditeľná pre každého pacienta. Na portáli DoktorOnline majú lekári vytvorenú „Lekársku sieť“ na odbornú komunikáciu.

Ako vybrať všetkých svojich lekárov?

Možností hľadania je niekoľko. V políčku HĽADAJ LEKÁRA je filtrovanie cez meno, región... U primárnej ambulantnej sféry, t.j. všeobecný lekár pre dospelých (tzv. obvodný lekár), všeobecný lekár pre deti a dorast (tzv. pediater) a gynekológ si vyhľadáte lekára, s ktorým máte podpísanú zmluvu o poskytovaní zdravotnej starostlivosti, podľa mena. Keď ste našli lekára, odošlete mu žiadosť o odsúhlasenie, že ste jeho pacient. Špecialistov (tzv. odborní lekári) si vyhľadáte buď podľa mena, alebo podľa regiónu, špecializácie, obtiaží, prípadne vybavenia ambulancie. v katalógu je naozaj mnoho.

Prečo používať DoktorOnline?

Máte pod „jednou strechou“ svojich lekárov, ktorých sa môžete opýtať online a nebudete sedieť v čakárni 2 aj 3 hodiny, kým príde na Vás rad a chcete napr. len výmenný lístok s odbornému lekárovi. Dostal som správu od svojho lekára. Čo to znamená? Tak ako Vy si vyhľadáte svojho lekára a požiadate ho o odsúhlasenie, tak aj lekár má možnosť si svojich pacientov zadať do online adresára, aby Vám mohol poslať informácie, resp., aby ste sa ho mohli pýtať. Keď Vám prišla správa, odošlete svojmu lekárovi odsúhlasenie a môžete komunikovať online.